Kalkulator biegowy

Jeśli bieganie to Twoja pasja, na pewno docenisz nasz kalkulator biegowy. Dzięki niemu szybko sprawdzisz tempo potrzebne do pokonania dystansu w założonym czasie. Natomiast znając średnie tempo swojego biegu, możesz zobaczyć, jak długo zajmie Ci pokonanie konkretnego odcinka oraz jak dużą odległość przebiegniesz w określonym czasie.

Udostępnij: Facebook

Opinie użytkowników

Nikt jeszcze nie skomentował, bądź pierwszy!

Oceń kalkulator: 5

Dodaj opinię

Zobacz również

Kalkulator biegowy

Kalkulatory biegowe służą do obliczania tempa, jakie należy przyjąć, aby pokonać określony dystans w danym czasie. Za ich pomocą możesz też sprawdzić, jak długo zajmie Ci pokonanie konkretnego odcinka oraz jak dużą odległość przebiegniesz w określonym czasie. Lubisz bieganie? Kalkulator biegowy online pomoże Ci efektywniej planować treningi i osiągać założone cele.

Kalkulator biegowy – tempo

Czy wiesz, że na podstawie dystansu i czasu biegu kalkulatory biegowe z łatwością obliczają szybkość poruszania się? Po prostu wpisz pokonaną odległość (w metrach) oraz czas trwania treningu w kalkulator biegowy – tempo i prędkość biegu nie będą już dla Ciebie tajemnicą. Możesz wykorzystać te dane, jeśli chcesz poprawić szybkość biegania.

Bieganie – kalkulator czasu odcinka

A może znasz długość pokonanego odcinka i tempo? W takim razie kalkulatory biegowe mogą obliczyć za Ciebie czas, w jakim przebiegłeś daną drogę. Uzupełnij tylko odpowiednie rubryki, wpisując w kalkulator biegowy tempo (m:s/km) oraz odległość w metrach. Podany wynik okaże się niezbędny, jeśli biegasz na czas i chcesz osiągać coraz lepsze rezultaty.

Kalkulatory biegowe odległości

Jeśli lubisz długo- lub krótkodystansowe bieganie, kalkulator online możesz wykorzystać w jeszcze jednym celu – do obliczenia długości trasy. Kalkulatory biegowe potrzebują do tego tylko dwóch danych: tempa biegu i czasu jego trwania. Wpisz je w formularz online, naciśnij przycisk PRZELICZ, a dowiesz się, jak dużo udało Ci się przebiec.

Kalkulatory biegowe – dlaczego warto?

Każdemu, kto poważnie traktuje codzienne bieganie, kalkulator online pomoże efektywnie śledzić efekty treningów. Dane przeliczone przez kalkulator biegowy: tempo, czas biegu, odległość są niezbędne, aby osiągać postępy. Korzystaj więc z narzędzia online, notuj wyniki i obserwuj, jak zmieniają się Twoja kondycja i możliwości.